О нас

Yus-set; 2004 yılında Mobil Makina Bakım ve Montaj adıyla Bakım Onarım ve Montaj sektöründe hizmet vererek ticari hayatına başlamıştır.

Türkiye’nin bu sektöründe tecrübe kazanan Mobil Makina,teknolojik gelişmelerden asla kopmayarak kısa sürede; Enerji Geri Kazanım, İzolasyon, Kanal Kaplama, Çelik İmalatı,Fabrika Montaj ve Demontaj, Paslanmaz ve Siyah ekipman konularında da kendisini geliştirmiş ve müşterileri arasına;Sasa ,Artenius, Pepsico, Fritolay,Besler, Akınal Sentetik ve Tire Kutsan gibi global firmaları da eklemiş ve devamlı yeni atılımlar yaparak her geçen gün büyümüş kaliteli hizmetler ile her zaman sektöründe lider olmayı başarmıştır.

Dürüstlük ve sorumluluk ilkesinden, iş ahlakı ve prensiplerinden ödün vermeden sizlerin de takdirini kazanarak, Türkiye’nin dört bir yanına yayılmış hizmetleriyle sektörünün lider firmalarından biri olmuştur.

Yus-set olarak enerji ihtiyacının önem kazandığı günümüzde, fabrika ve işletmelerdeki enerjinin tasarruf edilmesi ve doğru kullanımına yönelik çalışmaları başarıyla yürütmekteyiz.

Tüm bunları yaparken iş sağlığı ve güvenliğini ön plana alarak müşterilerimize kaliteli hizmet vermeyi kendimize amaç edinmiş bulunmaktayız. Türkiye’nin gözde firmalarıyla çalışmanın, onlara hizmet vermenin mutluluğu içindeyiz.

Misyonumuz

Yus-set olarak misyonumuz; yurt içinde ve yurt dışında anahtar teslimi katma değerli ürün ve çözümler sunan, yaratıcı insan gücüne sahip ve bu doğrultuda teknolojiyi iyi kullanan, gelişmelere hızla uyum sağlayan, güvenilir, müşteri ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, sektöründe bir dünya şirketi olmayı hedeflemektedir.

Vizyonumuz

Yus-set olarak vizyonumuz; tüm müşterilerimizin başarıları için uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri üretmek ve beklentilerin üzerinde yaratıcı hizmet sağlamaktır.

Çalışma Politikamız

Kurulduğu günden bugüne devamlı yeni atılımlar yaparak her geçen gün daha da büyüyen Yus-set verdiği kaliteli hizmet ile her zaman sektöründe lider olmayı başarmıştır.Dürüstlük ve sorumluluk ilkesinden, iş ahlakı ve prensiplerinden ödün vermede sizlerin de takdirini kazanarak  ve işimiz ile ilgili yenilikleri takip ederek müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaktayız.

Ayrıca çalışanlarımızın ihtiyacı olduğu her konuda eğitimini desteklemekteyiz. Çalışanlarımıza gereken sertifikaları almaktayız.Projelendirme, projelerin hayata geçirilmesi, fabrika montaj, demontaj olmak üzere tüm işletmelere uzman mühendis ve çalışanlarımızla hizmet vermekteyiz.

Yus-set olarak paslanmaz, siyah ekipman, tank, boru projelendirmesi ve imalatı konusunda başarıyı  yakalamış bulunmaktayız. Türkiye’nin gözde firmalarıyla çalışmanın, onlara hizmet vermenin mutluluğu içindeyiz.

İş Güvenliği Politikamız

Çalışanlarımızın, sağlığını korumak ve güvenli bir ortamda çalışmalarını sağlayabilmek için her türlü tedbiri almak ve koruyucu ekipmanların kullanımı için onlara eğitimini vermek firmamızın vazgeçilmez kuralıdır.

Sürekli eğitim programları ile işçi sağlığı ve iş güvenliği bilincini personele aşılamak.Ölçülebilir hedefleri içeren İSG politikamızda, hedeflere ulaşabilmek için gerekli tüm risk analizlerini yapmayı ve gerekli önlemleri almayı Yus-set olarak taahhüt ediyoruz.

Çevre Politikası

  • Çevre ile ilgili tüm yerel, ulusal kanun ve yönetmeliklere uyularak hareket edilir. Ürün ve proseslerle ilgili projeler hazırlanırken çevresel etkiler dikkate alınarak kirlilik, kaynağında önlenmeye çalışılır.
  • Elektrik, yakıt ve su sarfiyatları gibi kaynakları azaltıcı tedbirler alınır. Her yıl hedefler konarak sürdürülebilir gelişme sağlanır.
  • Faaliyetlerimiz sırasında oluşan katı, sıvı ve gaz atıklarımızı azaltıcı önlemler alınır.Tekrar kullanım veya geri kazanım imkanları uygulanmaya çalışılır.
  • Faaliyetlerimiz sırasında meydana gelebilecek herhangi bir kaza veya acil durumda, çevresel zararları en az düzeye indirecek tedbirler planlanıp uygulanır.
  • Çevre konusunda başarıya ulaşmak için tüm çalışanlarımız bilinçlendirilir ve bireysel sorumluluk kazandırılır.
  • Ulusal ve yerel resmi kuruluşlar, diğer sanayi kuruluşları ve tedarikçiler ile işbirliği sağlanarak, çevre standartlarımızın hep birlikte yükseltilmesine çalışılır.