Hakkımızda

Firmamız 2000 yılında Yusuf YÜKSEKDAĞ tarafından kurulmuş ve geniş bir ağa sahiptir. Şuana kadar çeşitli sektörde faaliyet sürdürmekteyiz.
Dünyanın birçok yerinde özellikle Avrupa ve Türk Cumhuriyetleri, Arap Ülkeleri, Balkanlar ile kuvvetli bağlantılarımız sayesinde yabancı firmalara ürün tedariki mal alımı yapılarak üretilen ve alınan ürünleri ihracat yaparak,  ülkemizi 2023, 2053 ve 2071, hedefleri doğrultusunda hareket etmekteyiz.
Avrupa ve Türk Ülkeleri, Arap ülkeleri, balkanlar ile kuvvetli bağlantılarımız sayesinde yabancı firmalara Türkiye’den herhangi ürüne ihtiyaç duyulması halinde uygun fiyat kaliteli ürünler tedarik ederek depolama taşıma ve ihracat konusunda geniş kadro ve ekibi ile hizmetinizdeyiz
2003 yılında Medikal sektöründe uzak doğu ülkelerinden  kendi adına fason üretimini yaptırarak Türkiye’ye Yus-set ve Bornova marka sarf grubu ürünlerinin ithalatını yapmakta ve ülkemizde millileştirmeden diğer ülkelere ihracatını yaparak ülke ekonomisine katkıda bulunmaktayız.
2019 yılında ise Plastik Geri dönüşüm sektörüne girmiş (LDPE, HDPE, PP,) Hammadde üreterek bunlardan elde edilen poşet,  ambalaj,  çöp poşeti, damlama sulama boruları ve diğer plastik ürünlerini satışı pazarlamasını yapmakta aynı zamanda Türkiye`de üretimini yapmakta olduğumuz ürünleri Balkan ülkeleri ve Arap ülkelerine ihracat yapmaktayız.

Yüksekdağ Firması olarak yurt içinde ve yurt dışında anahtar teslimi katma değerli ürün ve çözümler sunan, yaratıcı insan gücüne sahip ve bu doğrultuda teknolojiyi iyi kullanan, gelişmelere hızla uyum sağlayan, güvenilir, müşteri ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, sektöründe bir dünya şirketi olmayı hedeflemektedir.

Our company was founded by Yusuf YÜKSEKDAĞ in 2000 and has a wide network. We have been operating in various sectors up to now. With our strong connections, especially in Europe and Turkish Republics, Arab Countries, and the Balkans, we procure products for foreign companies through procurement and purchasing, and export the produced and purchased products, aligning with our country’s goals for 2023, 2053, and 2071.

Thanks to our strong connections in Europe and Turkish countries, Arab countries, and the Balkans, we offer services in storage, transportation, and export by sourcing affordable and quality products from Turkey for foreign companies in need of any product.

In 2003, we ventured into the medical sector by outsourcing production from Far Eastern countries, importing Yus-set and Bornova brand disposable products to Turkey, and exporting them to other countries without nationalization, contributing to the country’s economy.

In 2019, we entered the plastic recycling sector (LDPE, HDPE, PP), producing raw materials and marketing products such as bags, packaging, garbage bags, drip irrigation pipes, and other plastic products, exporting them to Balkan countries and Arab countries, while also manufacturing these products in Turkey.

As Yüksekdağ Company, we aim to be a global company in our sector by providing turnkey value-added products and solutions domestically and internationally, having a creative workforce, utilizing technology effectively, adapting to developments rapidly, and prioritizing customer and employee satisfaction.